
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 Slim 1 TB 2.5" USB 3.0 military green (TS1TSJ25M3G)
4 468 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52667
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 1TB 2.5" USB 3.1 Military Green
Надійний і портативний
Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 має міцний і надійний корпус. Накопичувач дасть вам змогу з легкістю зберігати й ділитися файлами, хоч де ви будете. Два варіанти забарвлення, хакі та сіра сталь. Нехай зберігання даних буде стильним!
Надійний захист від ударів
Триступеневий захист від ударів StoreJet 25M3 відповідає військовим стандартам США захисту від падіння MIL-STD-810G і гарантує високий рівень безпеки, що зберігається на накопичувачі інформації. Трикомпонентна система захисту від ударів складається з прогумованого силіконового чохла, внутрішнього демпфувального підвісу накопичувача та міцного жорсткого корпусу.
USB Type-A: міцний і надійний роз'єм
Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 має роз'єм USB Type-A, який витримує до 10 тисяч циклів під'єднань-вимкнень, гарантуючи надійний захист ваших файлів.
Блискавична швидкість передавання
Обладнаний інтерфейсом USB 3.1 Gen 1, StoreJet 25M3 демонструє неймовірно високу швидкість роботи, показуючи швидкість передавання даних до 5 Гбіт/с.
Велика місткість. Збережіть усе, що захочете.
StoreJet 25M3 підходить для пристроїв під керуванням ОС Mac і Windows. Максимальна місткість накопичувача в 4 ТБ дає змогу зберігати фотографії та відео у високій якості та відео, а також велику кількість документів. Велика місткість і чудова сумісність роблять накопичувач ідеальним рішенням для зберігання ваших файлів!
Резервне копіювання одним натисканням
StoreJet 25M3 обладнаний кнопкою одноразового автоматичного резервного копіювання, яка дає змогу миттєво створити резервну копію ваших даних лише одним натисканням*. За допомогою цієї ж кнопки користувач може повторно під'єднати жорсткий диск до комп'ютера без потреби його фізичного від'єднання від роз'єму.
*Використовуваний програмне забезпечення Transcend Elite.
Екстремальний захист, підвищена безпека
Пристрої зберігання Transcend мають ексклюзивні функції безпеки та блокування накопичувача. За допомогою програмного забезпечення Transcend Elite ви можете захистити свої дані відповідним високим стандартам інформаційної безпеки.
Корисне програмне забезпечення
Transcend Elite — це багатофункціональний програмний пакет, сумісний із macOS, Windows і Android, який допомагає користувачеві працювати зі своїми даними та файлами. Програми для ПК і мобільних пристроїв доступні для безплатного завантаження з вебсайту Transcend і Google Play. Transcend Elite дає змогу створювати та відновлювати резервні копії, шифрувати дані, виконувати хмарне резервне копіювання й блокувати накопичувач.
Transcend пропонує ексклюзивну безплатну програму Transcend RecoveRx для пошуку та відновлення віддалених файлів, як-от цифрові світлини, документи, аудіо та відео.
Артикул TS1TSJ25M3G
id aks-M119330
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 4800 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129.5 мм |
| Ширина | 80.8 мм |
| Висота | 16.1 мм |
| Вага | 185 г |
- Ціна: 4 468 ₴







