
SSD Накопичувач зовнішній портативний Patriot Transporter Lite 2 TB Type-C (PTPL2TBPECB) чорний
5 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77500
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD External — Patriot Transporter Lite 2 TB Type-C чорний
Patriot Transporter Lite Portable — це зовнішній SSD, орієнтований на повсякденну зручність завдяки простому інтерфейсу, можливості plug-and-play та конструкції без драйверів.
Він пропонує розширене сховище, сумісне з різними системами, включно з підтримкою поточних і попередніх операційних систем Windows і MacOS, USB1.1, USB2.0, високошвидкісним USB3.2, що гарантує високу якість роботи для будь-якого користувача. швидкість читання й запису.
Зі швидкістю читання до 1000 МБ/с і зі швидкістю записування до 1000 МБ/с завантаження й передавання файлів будуть швидшими та простішими, ніж будь-коли.
Для забезпечення захисту продукту Transporter Lite Portable SSD-створювальним алюмінієвим теплозахисним екраном і вібростійким корпусом, що гарантує, що він буде найнадійнішим помічником для будь-якого робочого навантаження, створення контенту або ігрових потреб.
Зовнішній портативний SSD-накопичувач Patriot Transporter Lite обсягом 2 ТБ. Він обладнаний інтерфейсом USB Type-C, підтримує технологію 3D NAND і призначений для повсякденного використання завдяки своїй портативності та простоті під'єднання, сумісний із різними операційними системами.
Бренд: Patriot
Модель: Transporter Lite
Обсяг: 2 ТБ (2000 ГБ)
Тип накопичувача: Зовнішній SSD
Інтерфейс: USB 3.2 Gen. 2
Роз'єми: USB Type-C
Технологія пам'яті: 3D NAND
Швидкість читання (макс.): 1000 МБ/с
Швидкість записування (макс.): 1000 МБ/с
- Технологія Plug-and-Play;
- Підвищена стійкість до вібрації;
- Сумісність з Windows і Mac OS;
- Алюмінієвий корпус
У комплекті: USB-кабель
Висота: 9,7 мм
Ширина: 32,5 мм
Глибина: 107 мм
Вага: 40 г
Призначення: Для комп'ютера та ноутбука, підходить для повсякденного використання
Особливості: Не вимагає драйверів, просте під'єднання
Чорний колір
Артикул PTPL2TBPECB
id re-0110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 1000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 9.7 мм |
| Вага | 39.6 г |
- Ціна: 5 950 ₴










