
IP-камера вулична (зовнішня) Reolink B440 (Argus PT Ultra)
8 638 ₴
8 552 ₴
- В наявності
- Код: 77540
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера вулична (зовнішня) Reolink Argus Series B440 (Argus PT Ultra)
Reolink Argus Series B440 — бездротова панорамна та похила автономна камера на сонячних батареях/акумуляторах із прожекторами
- Підтримує знімання відео в роздільній здатності 4K/8MP Ultra HD
- Виявлення людей/транспортних засобів
- 5/2.4 ГГц дводіапазонний WiFi
- Працює на акумуляторах/сонячних батареях
Reolink Argus Series B440
Роздільна здатність 8MP 4K 8MP Ultra HD
Завдяки роздільній здатності 4K Ultra HD камера забезпечує вищу деталізацію зображень незалежно від того, чи увімкнений перегляд у реальному часі або відтворення записів. Поверніть камеру за допомогою програми, щоб побачити більше деталей На додаток до надвисокої роздільної здатності, камера також може повертатися на 355° по горизонталі та на 140° по вертикалі для більшої деталізації.
Слідкуйте за своїм будинком навіть вночі
Завдяки інфрачервоним світлодіодам і нічному освітленню цієї бездротової камери ви можете вибирати між чорно-білим режимом і кольоровим режимом вночі в темряві. Інтелектуальне виявлення, менша кількість помилкових тривог Argus PT Ultra інтелектуально відрізняє людей, транспортні засоби та хатніх тварин від інших об'єктів, неабияк знижуючи кількість помилкових тривог. Отримуйте повідомлення про те, що дійсно важливо, а не про тривіальні ходи.
Двосторонній зв'язок — Реагуйте вчасно
Розмовляйте з людиною перед камерою, хай де ви будете, за допомогою вбудованого мікрофона та динаміка. У разі виявлення підозрілого обличчя прожектор і сирена камери можуть вмикатися автоматично у разі виявлення руху або вручну, щоб відлякати злочинця та запобігти злочинам.
Без дротів, зручніше встановлення
Argus PT Ultra — бездротова камера для внутрішнього та зовнішнього використання. Він може захистити багато місця, включно з будинком, подвір'ям, магазином або складом. Насолоджуйтеся простотою встановлення та безперервним захистом.
Дводіапазонний Wi-Fi, стабільний і надійний — Два способи під'єднання
Wi-Fi 5 ГГц дає змогу уникнути тривалого очікування й забезпечує плавніший перегляд у реальному часі з вищою швидкістю.
А Wi-Fi на частоті 2,4 ГГц забезпечує стабільність віддаленого передавання.
Акумуляторна батарея Argus PT Ultra обладнана акумулятором зі швидким заряджанням. За повного заряджання камера може працювати автономно впродовж тривалого часу, не скута проводами.
Інтервалне знімання
Використовуйте режим інтервального знімання для створення красивих кліпів, що запечатують захід, квіти, що цвітуть, або процес будівництва за секунди або хвилини. Використовуйте режим часового знімання, щоб дуже швидко переглянути те, що відбувалося впродовж дня.
- Роздільна здатність 4K 8 МП: забезпечує неймовірно деталізоване та чітке зображення.
- PTZ-камера: забезпечує панорамний огляд на 355° і нахил на 140° для повного покриття.
- Дводіапазонний Wi-Fi: під'єднання до мереж 2,4 ГГц або 5 ГГц для стабільного з'єднання.
- Кольорове нічне бачення: вбудовані прожектори забезпечують кольорове нічне бачення на додаток до стандартного чорно-білого режиму.
- Вбудовані прожектори та сирена: прожектори та сирена можуть автоматично вмикатися у разі виявлення підозрілої активності або керуватися вручну.
- Акумулятор: живлення від акумулятора забезпечує гнучкість розміщення, а рівень заряду акумулятора можна відстежувати в застосунку.
- Двосторонній аудіозв'язок: спілкуйтеся в режимі реального часу з людьми, що перебувають поруч із камерою, за допомогою вбудованого мікрофона та динаміка.
- Виявлення руху та сповіщення: отримуйте миттєві сповіщення про рух із настроюваними зонами виявлення через застосунок Reolink.
- Локальне та хмарне сховище: зберігайте відеозаписи на мапі microSD або завантажуйте їх у зашифровану хмару Reolink.
- Концентратор не потрібний: камера працює як автономний пристрій без окремої базової станції.
- Всепогодна конструкція: розроблена для роботи в зовнішніх умовах.
Тип бездротові
Роздільна здатність 8 МП
Фокусна відстань 4 мм
Розмір матриці 1/2.7"
Кут огляду по вертикалі 47°
Кут огляду по горизонталі 90°
Кут нахилу 140°
Кут повороту 355°
Формат відео H.265
Роздільна здатність відео 3840x2160
Камера
Тип об'єктива фіксований
Дальність підсвічування 30 м і менше
Тип підсвічування ІЧ-видиме світло
Чутливість немає даних
Тип камери IP
Форм-фактор роботизована
Клас захисту IP64
Слот для карт пам'яті MicroSD
Максимальний обсяг карти пам'яті 128 ГБ
Діапазон робочих температур -10°C~+55°C
Робоча напруга 5 В
Інтерфейси USB Type-C
Додаткові дані підтримка Google Assistant, Alexa
Підтримка 4G/LTE немає
Підтримка Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Робота від сонячної батареї да
Робота від акумуляторних батарей да
Звукова сигналізація є
Світлова сигналізація є
Вбудований мікрофон є
Підтримка PoE немає
Нічне знімання є
Вулична да
Bluetooth немає
Аналитика
Розпізнавання людей/автомобілів є
Аудіодетекція немає
Визначення перетину лінії немає
Повідомлення про вторгнення в зону є
Детектор обличчя немає
Визначення номерних знаків немає
Детектор руху є
Аудіо двобічний аудіозв'язок
Фізичні характеристики корпусу
Матеріал корпусу метал/пластик
Колір White
Розміри 98 х 98 х 122 мм
Вага 481 г
Серія Argus Series
Артикул B440
id dc-540586
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, H.265+/H.265, MPEG-4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Starlight |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 140 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Загальні | |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 470 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 552 ₴









