
Жесткий диск Toshiba MG10-D Series Enterprise 10TB MG10ADA10TE 3.5 SATA III
19 415 ₴
18 891 ₴
- В наявності
- Код: 52746
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск Toshiba MG10-D Series SATA III 10TB
Toshiba MG09 SATA III — внутрішній жорсткий диск на 16 ТБ, що забезпечує високу щільність традиційного магнітного запису (CMR). Стандартний для промисловості 3,5-дюймовий форм-фактор забезпечує продуктивність 7200 об./хв і легко інтегрується в хмарну інфраструктуру зберігання даних, критично важливі для бізнесу сервери та сховища, а також рішення для зберігання файлів і об'єктів.
Дає змогу отримати сховище з великим обсягом пам'яті завдяки інноваційній технології магнітного запису з мікрохвильовою підтримкою (FC-MAMR) від Toshiba з керуванням потоком (Flux Control Microwave Assisted Magnetic Recording). Ці досягнення допомагають накопичувачам серії MG09 добиватися оптимальної місткості та сумісності з програмами, а також неперевершеної надійності даних.
Особливості:
- традиційний магнітний запис (CMR) для широкої сумісності;
- технологія мікрохвильового магнітного запису Toshiba Flux Control (FC-MAMR);
- 9-дискова гелієва герметична конструкція для чудової щільності зберігання;
- швидкість обертання шпинделя — 7200 об/хв.
Артикул MG10ADA10TE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 10000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101.85 мм |
| Висота | 26.1 мм |
| Вага | 730 г |
- Ціна: 18 891 ₴





