
Накопичувач SSD M.2 Kingston FURY Renegade with Heatsink 4 TB 2280 NVMe (SFYRDK/4000G)
61 544 ₴
28 034 ₴
- В наявності
- Код: 52808
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 4 TB with Heatsink
Твердотільний накопичувач SFYRDK/4000G модельного ряду Kingston FURY Renegade SSD пропонує новий рівень продуктивності за великої місткості завдяки використанню новітнього контролера Gen 4x4 NVMe і 3D TLC NAND флешпам'яті.
Максимально використовуючи доступну пропускну здатність PCIe 4.0, SFYRDK/4000G здатний працювати зі швидкістю до 7300 МБ/с під час читання та до 7000 МБ/с під час записування, а також до 1 000 000 операцій введення-виведення за секунду (IOPS), що забезпечує надзвичайну стабільність і виняткові ігрові можливості. Накопичувач оптимізований для скорочення часу завантаження ігор і програм, спрощення стримінгу та захоплення відео, а також зниження часу відгуку системи. Велика доступна місткість (4 ТБ) дає змогу користувачам зберігати велику бібліотеку своїх улюблених ігор і мультимедіа та водночас мати вдосталь простору для нових ігор. Kingston FURY Renegade поєднує в собі малогабаритний форм-фактор M.2 і алюмінієвий радіатор, що забезпечує охолодження накопичувача під час інтенсивних навантажень, це дає змогу зберегти чудову продуктивність у геймерських ПК і PlayStation 5. Накопичувач Kingston FURY Renegade SSD чудово поєднується з лінійкою Kingston FURY Renegade, забезпечуючи разом із нею максимальну продуктивність в іграх.
Особливості твердотілого накопичувача SFYRDK/4000G:
- Технологія PCIe 4.0 NVMe: Домінування на граничних швидкостях до 7300 МБ/с під час читання та до 7000 МБ/с під час запису, а також до 1 мільйона IOPS у разі випадкового обміну.
- Простота монтажу: Компактний форм-фактор M.2 дає змогу легко встановити накопичувачі в геймерські ПК і PS5.
- Велика місткість: достатній простір для всіх нових ігор та їхніх розширень. Висока продуктивність і місткість 4 ТБ для зберігання улюблених ігор і мультимедіа.
- Алюмінієвий радіатор: Ефективне розсіювання тепла, завдяки більшій площі поверхні, дає накопичувачу працювати з максимальною продуктивністю без перегрівання, а також забезпечує високу продуктивність в умовах геймерських ПК і PS5.
- Сумісність із PS5: продуктивність і габарити накопичувача відповідають вимогам ігрової консолі, а висока ефективність охолодження забезпечує швидку та стабільну роботу.
Специфікації твердотільного накопичувача SFYRDK/4000G:
- Форм-фактор: M.2 2280
- Інтерфейс: NVMe PCIe Gen 4.0 x4
- Ємність: 4000 ГБ
- Контролер: Phison E18
- Тип флешпам'яті: 3D TLC NAND
- Послідовне читання: 7300 МБ/с
- Послідовне записування: 7000 МБ/с
- Випадкове читання 4k-блоками у встановленому режимі: до 1 000 000 IOPS
- Випадкове записування 4k-блоками у встановленому режимі: до 1 000 000 IOPS
- Ресурс (TBW): 4000 TBW
- Енергоспоживання: 5 мВт за простого / 0.36 Вт середній/Макс. 2.7 Вт під час читання/Макс. 10.2 Вт при записи
- Робоча температура: 0 - +70 °C
- Температура зберігання: –40 — +85 °C
- Габарити: 80 х 23.67 х 10.5 мм
- Маса: 34.9 г
- Вібрація під час роботи: пікова 2.17g (в діапазоні 7 — 800 Гц)
- Вібрація під час зберігання: пікова 20 g (діапазон 20-1000 Гц)
- MTBF: 1.8 мільйона годин
Артикул SFYRDK/4000G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4096 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 7300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 7000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 10.5 мм |
| Вага | 34.9 г |
- Ціна: 28 034 ₴







