-8%

SSD накопичувач швидкісний Samsung 990 PRO 4 TB (MZ-V9P4T0BW)
31 971 ₴
29 398 ₴
- В наявності
- Код: 52815
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач Samsung 990 PRO 4 TB (MZ-V9P4T0BW)
Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для тонких сучасних систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, оброблення даних і запуском "важких" застосунків. Висока ємність, малий розмір і полегшена конструкція забезпечує високу надійність і ефективність передавання для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC, яка демонструє високі швидкості запису та зчитування. Обсягу в 4 ТБ досить для зберігання різноманітної інформації. Швидкість зчитування дорівнює 7450 МБ за секунду, записи — 6900 МБ на секунду.
Артикул MZ-V9P4T0BW
id fam-097
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7450 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6900 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.3 мм |
| Вага | 9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 398 ₴





