
Чохол книжка для планшета 10 дюймів обкладинка - підставка універсальна з гумками чорна
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 77636
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол книжка для планшета 10" універсальний чорний
- Чудовий захист
- Зносостійкий
- Висока якість матеріалів
- Доступ до всіх роз'ємів і кнопок
- Багата колірна гама
Тип: чохол-книга, обкладинка з функцією підставки
Матеріал — Екошкіра
Колір: чорний
Сумісність: 10 - 10.2 дюймові планшети
Розміри 185*265 мм внутрішні!
id mm-2000000960746
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Гумка |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 285 мм |
| Ширина пристрою | 165 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴







