
SSD NVMe накопичувач PATRIOT P410 1Tb PCIe Gen4x4 M.2 2280 (P410P1TBM28H)
8 400 ₴
6 836 ₴
- В наявності
- Код: 52863
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск PATRIOT P410 1TB (P410P1TBM28H)
Створений для ноутбуків, кишенькових комп'ютерів та компактних систем, Patriot P410 забезпечує швидкість відгуку та щоденну надійність, щоб покращити ваші враження від роботи з комп'ютером. Завдяки продуктивності PCIe Gen4 x4 до 5000 МБ/с на читання та 4500 МБ/с на запис, він забезпечує швидкий запуск, плавне завантаження та швидший доступ до файлів і програм.
Удосконалена архітектура кешування підвищує продуктивність запису, одночасно знижуючи енергоспоживання та нагрівання системи, що подовжує термін служби акумулятора мобільних пристроїв. Тонкий односторонній форм-фактор 2280 забезпечує широку сумісність у системах з обмеженим простором, а варіанти ємності до 4 ТБ забезпечують гнучкість для зберігання більшої кількості важливої інформації. P410, підкріплений 5-річною гарантією Patriot, розроблений для безперешкодного виконання ваших повсякденних завдань.
Особливості:
Працює на базі найновішого контролера PCIe Gen4 x4
Сумісний з NVMe 1.4
Швидкість послідовного читання/запису до 5000 МБ/с та 4500 МБ/с
Підтримка буфера пам'яті хоста (HMB)
Високоефективний надтонкий графеновий теплозахисний екран
Загальна кількість записаних байтів (TBW): 1280 ТБ
Робоча температура: від 0°C до 70°C
Вбудована технологія SmartECC™ для цілісності даних
Сумісність з ОС: Windows 7*/8.0*/8.1/10/11 (*Може знадобитися драйвер)
Підкріплено п'ятирічною обмеженою гарантією
Артикул P410P1TBM28H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 5000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3.8 мм |
| Вага | 22 г |
- Ціна: 6 836 ₴








