
Диск внутрішній SSD NVMe 2230 - Crucial P310 1 TB (CT1000P310SSD2)
9 525 ₴
9 192 ₴
- В наявності
- Код: 52865
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск Crucial P310 1 TB (CT1000P310SSD2)
Твердотільний накопичувач P310 2230 4.0 NVMe найкраще підходить для портативних геймерів, які хочуть розширити свою ігрову бібліотеку та збільшити швидкість завантаження.
Більше хороших ігор
Портативний ігровий модуль, який вам потрібен.
Більші ігрові бібліотеки - EZ
Ємність до 2 ТБ | Зберігайте та завантажуйте популярні AAA-ігри | Створіть ігрову бібліотеку своєї мрії
Легко встановлюйте сумісний з M.2 2230 накопичувач
Сумісність з деякими портативними ігровими консолями, такими як Valve Steam Deck, ASUS ROG Ally та MSI Claw.
Сумісність з деякими ноутбуками, наприклад, Microsoft Surface або деякими моделями Dell встановлюється всього за п'ять хвилин.
Оптимізуйте час роботи від акумулятора в дорозі
Підвищена енергоефективність, грайте довше без підзарядки.
Насолоджуйтеся швидшим ігровим процесом
Не скаржтеся на затримки;
Швидше завантажуйте графічно вимогливі ігри.
Артикул CT1000P310SSD2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | M.2 2230 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7100 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6000 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29.97 мм |
| Ширина | 22.9 мм |
| Висота | 2.21 мм |
| Вага | 26 г |
- Ціна: 9 192 ₴







