Блок живлення — подовжувач — зарядна станція на 6 виходів — HOCO 6-port charger C152A
- Зарядна станція з 5 Type-C та одним USB-A виходами.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання.
- Від'єднуваний кабель живлення, EU штекер.
Пропонуємо універсальне зарядний пристрій HOCO C152a на 6 портів: 1 роз'єм USB і 5* Type-C. Це ефективний зарядний пристрій, що підтримує функцію швидкого заряджання в сучасних смартфонах, планшетах, ноутбуках та інших ґаджетах, працює згідно з протоколами QC3.0 і PD, має потужність до 70 Вт.
Особливості та переваги станції Hoco C152A
Мережевий адаптер випущений компанією HOCO — відомим у світі виробником аксесуарів для мобільних пристроїв. Цей надійний, безпечний пристрій має компактні розміри та невелику вагу. Білий універсальний колір розбавляють стильні жовтогарячі написи, прямокутна форма з округленими ребрами вказує на практичність використання зарядки.
1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 1A.
2. Вихід:
1 × Type-C1 – 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3.35A – 67W макс.
PPS: 3.3V – 21V / 3.2A – 67W макс.
1 × Type-C2 – 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W макс.
1 × Type-C3 – 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W макс.
1 × Type-C4 – 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W макс.
1 × Type-C5 – 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W макс.
PPS: 3.3V – 11V / 2A – 20W макс.
1 × USB-A – 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W макс.
Вихід із двох портів:
Type-C1 + [Type-C2 или Type-C3 или Type-C4 или Type-C5] = 30W + [20W] = 50W макс.
Type-C1 + USB-A = 30W + 18W макс.
[Type-C2 или Type-C3] + [Type-C4 или Type-C5] = [20W] + [20W] = 40W макс.
[Type-C2 или Type-C3] + [USB-A] = [20W] + [18W] = 38W макс.
Type-C2 + Type-C3 = 15W макс.
Вихід із трьох портів:
Type-C1 +[Type-C2 или Type-C3] + [Type-C4 или Type-C5] = 30W + [20W] + [20W] = 70W макс.
Type-C1 +[Type-C2 или Type-C3] + [USB-A] = 30W + [20W] + [18W] = 68W макс.
Type-C4 + Type-C5 + USB-A = 15W макс.
Загальний вихід:
Type-C1 + [Type-C2 + Type-C3] + [Type-C4 + Type-C5 + USB-A] = 30W + 15W + 15W = 60W макс.
3. Від'єднуваний кабель живлення, EU штекер.
4. Підтримка протоколів швидкого заряджання: для PD3.0/PPS/PD67W/QC3.0/AFC/FCP/SCP та ін.
5. Матеріал: вогнетривкий PC.
6. Розмір: 85 × 60 × 28 мм. Довжина кабелю живлення: 1.5м.
7. Вага: 229г.
Артикул 6942007660723
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Потужність | 70 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 5 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 850 ₴







