
Накопичувач HDD - жорсткий диск SATA 20.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 256MB (ST20000VE002)
25 152 ₴
24 898 ₴
- В наявності
- Код: 52870
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 20 TB (ST20000VE002)
Seagate SkyHawk AI — перший у світі спеціалізований накопичувач для рішень у сфері відеоспостереження, що використовують штучний інтелект.
Переваги:
- Мікропрограма ImagePerfect AI забезпечує найвищу цілісність зображення й додаткову підтримку в цілодобово використовуваних системах відеоспостереження з використанням штучного інтелекту.
- Підтримка 32 додаткових каналів штучного інтелекту й одночасного безперебійного запису з 64 HD-камер.
- Готовність до високих робочих навантажень у системах відеоспостереження — як у традиційних, так і з підтримкою розширених можливостей аналітики. Межа робочого навантаження SkyHawk AI становить 550 ТБ/рік. Це втричі більше, ніж у стандартних накопичувачів для систем відеоспостереження.
- Удосконалене керування вібраціями для стабільно високої продуктивності в системах мережевих відеореєстраторів із кількістю відсіків понад 16.
- Неперевершений рівень захисту даних із дворічним планом відновлення даних Rescue (купується окремо), який надає доступ до послуг лабораторій Seagate з найкращим у галузі показником відновлення даних.
Артикул ST20000VE002
id aksy-M133767
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 20480 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 250 Мб/сек |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146.99 мм |
| Ширина | 101.85 мм |
| Висота | 26.11 мм |
| Вага | 680 г |
- Ціна: 24 898 ₴





