
IP-камера Xiaomi Outdoor Camera CW500 Dual BHR8243CN
5 500 ₴
4 455 ₴
- В наявності
- Код: 52909
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Outdoor Camera CW500 Dual Camera Version White
Камера складається з двох об'єктивів. Верхній об'єктив обертається на 180 ° по горизонталі і на 25° по вертикалі. У той же час нижній об'єктив може вільно обертатися по горизонталі майже на 360° (355°) і на 95° градусів по вертикалі. Всі ці фактори забезпечують хороший огляд і повний контроль над тим, що відбувається.
Обидві "камери" мають об'єктиви 4МП і діафрагму f/1,6, що дозволяє знімати з роздільною здатністю 2,5 K.
Ваша безпека вночі не є проблемою
У обох об'єктивів є не тільки лампи для освітлення, але також ІЧ-підсвічування, яка дозволяє чітко бачити навіть в темряві.
Вказівка
Камера оснащена спеціальним штучним інтелектом, який виявляє людей і транспортні засоби, відправляючи повідомлення. Це можна налаштувати в додатку Mi Home.
Безпека
У камері є спеціальний чіп безпеки MJA1
Вся інформація проходить через чіп безпеки. Дані шифруються в процесі для забезпечення конфіденційності даних користувача.
Оскільки камера встановлена зовні, вона має захист IP66, яка запобігає поломку камери в різних погодних умовах: сніг, дощ, вітер і т. д.
Двосторонній зв'язок
Камера оснащена мікрофоном і потужним динаміком, що забезпечує двосторонній зв'язок. Крім того, можна почути, що відбувається ззовні за допомогою мікрофона.
Підключення
Підключитися можна за допомогою фірмового додатка Mi Home на смартфонах, планшетах і телевізорах. Ви можете також підключитися через HyperOS Connect.
Камера також підтримує технологію WiFi 6 для більш надійного сигналу і зменшення затримок, а також підключається до мереж 2,4 ГГц і 5 ГГц. Якщо доступ до Інтернету складний, можна використовувати дротове з'єднання.
Ступінь захисту IP66, порт Ethernet і подвійне підключення Wi-Fi
Кожна з цих камер також включає два потужні білі світлодіоди, а також два датчики нічного бачення. Діафрагма f / 1.6 це також сприяє підвищенню якості, тоді як він може автоматично включати згадані вогні навіть в нічному режимі, коли він виявляє людину або транспортний засіб, коли робить кольорову фотографію.
Ви можете налаштувати індивідуальні режими зйомки через додаток виробника, куди ви також будете отримувати повідомлення про події у Вашому регіоні. Завдяки тому, що ця модель призначена в основному для зовнішнього використання в екстер'єрі, також підвищена стійкість до води і пилу, навіть з сертифікатом IP 66.
Артикул BHR8243CN / BHR8242CN / MJSXJ08HL
id pyl-190966, STH0035144
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/6" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 1.6 мм |
| Оптичне збільшення | 9 х |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 60 град. |
| Кут нахилу | 110 град. |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 189.6 мм |
| Ширина | 177.9 мм |
| Висота | 98 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 455 ₴










