IP-камера TP-LINK Tapo TC65 3MP N300 1xFE microSD outdoor
Захист день і ніч
Зовнішня охоронна Wi-Fi камера ТС65
Розумно. Безпечно. Легко.
Детекція руху та сповіщення
Отримуйте миттєві повідомлення та перевіряйте канали у разі виявлення руху. Це допоможе вам захистити свій будинок день і ніч.
3 МП надвисокої чіткості
Завдяки високій роздільній здатності 3 Мп TC65 забезпечує яскраві зображення, допомагаючи ідентифікувати та дізнаватися на відстані.
Дротові або бездротові мережі
Під'єднайте камеру до мережі через Ethernet або Wi-Fi для гнучкішого встановлення.
Захист від атмосферних впливів IP66
Допомагає TC65 добре працювати навіть у суворих умовах із дощем і пилом.
Двостороннє аудіо
Завжди будьте на місці завдяки двосторонньому аудіозв'язку. Спілкуйтеся з кур'єром для вашої зручності.
Безпечне та зручне локальне сховище
Зберігає 3-мегапіксельне відео безпосередньо на локальній карті microSD, пропонуючи зручний доступ до відеоматеріалів.
Чітке нічне бачення
Забезпечує візуальну відстань до 30 м навіть у повній темряві, щоб завжди гарантувати вашу безпеку.
Автоматична сирена
Автоматична система сирена увімкне світло та звук, щоб відлякати небажаних відвідувачів після того, як камера виявить рух.
Артикул 4897098687635
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2.2 F |
| Фокусна відстань | 3.89 мм |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 103.4 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 64.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 751 ₴










