
Портативний жорсткий диск 4TB Transcend StoreJet 25H3 2.5" USB 3.0 TS4TSJ25H3P
11 001 ₴
9 474 ₴
- В наявності
- Код: 52951
- +380 (67) 249-48-482ий номер
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3 4TB (TS4TSJ25H3P) USB 3.0 Purple
Портативний жорсткий диск StoreJet 25H3P - це надійний пристрій з відмінними робочими характеристиками USB 3.0. Пристрій StoreJet 25H3P має високу швидкість передачі інформації до 90MB/сек., що робить його ідеальним вибором для любителів високої швидкості. Передача зображень DVD фільмів можлива за менш, ніж 1 хвилину!
Пристрій StoreJet 25H3P відрізняє прекрасний дизайн - антиковзаючий гумовий корпус фіолетового кольору, а також високий ступінь захисту завдяки укріпленому зовнішньому кейсу та внутрішній системі підвіски, що оберігає пристрій від ударів. Також, пристрій забезпечений кнопкою для зручного швидкого автоматичного резервного копіювання в одне натискання, що зробить процес синхронізації даних і резервного копіювання максимально швидким і зручним.
- Сумісність з супершвидкісним USB 3.0, а також з USB 2.0 зі зворотного боку
- Зносостійкий протиударний зовнішній силіконовий корпус
- Удосконалена система внутрішньої підвіски для захисту жорсткого диска
- Велика ємність для зберігання інформації
- Вишуканий дизайн - Простий режим роботи "Easy Plug and Play" - немає необхідності в драйверах
- Живлення від USB
- Енергозберігаючий сплячий режим
- Кнопка автоматичного резервного копіювання в одне натискання - Комплектується ПЗ Transcend Elite для захисту
- LED індикатор статусу передачі даних
Артикул TS4TSJ25H3P
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 131.8 мм |
| Ширина | 80.8 мм |
| Висота | 24.5 мм |
| Вага | 298 г |
- Ціна: 9 474 ₴





