
Бездротовий адаптер - Wi-Fi - TP-Link Archer T3U (AC1300 USB 3.0)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 52989
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer T3U
Компактний, але швидкий AC1300 Міні Wi‑Fi MU‑MIMO USB‑адаптер Archer T3U
Двохдіапазонний адаптер для кращого підключення
Підтримка Wi-Fi стандарту 802.11ac дозволяє Archer T3U працювати в 3 рази швидше у порівнянні з пристроями класу 802.11n. Високошвидкісний Wi-Fi (до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц або до 400 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц) дозволить виконувати всі необхідні завдання онлайн, в тому числі дивитись HD-відео, грати в онлайн-ігри та працювати в інтернеті без затримок.
Портативний адаптер
Дизайн Archer T3U набагато компактніший ніж стандартний USB-адаптер Wi-Fi. Його можна не тільки підключати до будь-якого порту USB, а й завжди носити з собою.
Швидка передача даних з USB 3.0
USB 3.0 забезпечує передачу даних зі швидкістю до 4,8 Гбіт/с. Це в 10 разів швидше ніж швидкість стандарту USB 2.0 (зворотна сумісність з USB 2.0 зберігається. Завдяки Wi-Fi 802.11ac і USB 3.0 Archer T3U відмінно підходить для потокового перегляду HD-відео, онлайн-ігор і завантаження файлів великого розміру.
MU-MIMO – пропускна здатність вище!
Завдяки MU-MIMO Archer T3U одночасно формує два потоки даних, покращуючи пропускну здатність і продуктивність під час роботи в парі з MU-MIMO роутером.
Просте налаштування
За допомогою спеціальної утиліти
Безпека
Шифрування WPA / WPA2 для максимального захисту мережі
Операційна система
Підтримка Windows, Mac OS
id sot-159266
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Довжина | 40.5 мм |
| Ширина | 19.7 мм |
| Висота | 10.3 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
- Ціна: 1 110 ₴





