
Зарядний пристрій з кабелем- адаптер мережевий Borofone BAS41A 2 виходи USB + micro кабель - SET білий
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77709
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій - Адаптер мережевий Borofone BAS41a Potential charger 2 виходи USB-A 20W + cable micro-usb білий
Тип - Блок живлення зі шнуром, Зарядний пристрій, Адаптер мережевий + кабель.
Бренд - Borofone
Модель BAS41A Potential dual-port
Порти - 2 виходи USB-A
Потужність 10.5W
Сила струму - 2.1A
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2А, вихідна потужність 10 Вт, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
BOROFONE BAS41A має на корпусі LED-індикатор, який оповіщує про підключення пристрою до мережі.
В комплекті до зарядного пристрою входить еластичний кабель живлення USB-A – Micro довжиною 1 метр. Кабель не зменшує потужність зарядного пристрою та забезпечує достатню швидкість передачі даних при синхронізації між різними ґаджетами.
колір - білий
Артикул 6941991113765
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 2 |
- Ціна: 196 ₴





