
Автомобільний магнітний бездротовий зарядний пристрій Baseus Qi2.2 25W з вентилятором
3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53060
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Магнітна бездротова зарядка в авто Baseus PrimeTrip VC2 Pro 25w
Зарядіть свій пристрій до 45% всього за 30 хвилин — на 350% швидше, порівнюючи з традиційними методами. Новітня технологія Baseus забезпечує справжню швидку бездротову зарядку потужністю 25 Вт і стабільну роботу, усуваючи проблеми з акумулятором. Ідеально сумісна з iPhone серій 12-16 для безперебійного заряджання. Підтримка швидкої зарядки для iPhone 17 16 Pro Мах, охолоджуючий вентилятор
3D-охолодження, подвійне відведення тепла, захист акумулятора: перша в галузі подвійна система охолодження з високошвидкісним відцентровим вентилятором комп'ютерного класу, що обертається зі швидкістю 5500 об/хв. Повітряний потік на 360° прискорює охолодження й ефективно розсіює тепло. Запатентована Baseus 3D-конструкція повітроводів точно розподіляє теплочутливі зони та забезпечує постійне охолодження чохла й акумулятора під час заряджання, підвищуючи продуктивність, ефективність і безпеку.
Магнітний тримач із зусиллям 18 Н, точне вирівнювання 1:1: зарядний пристрій обладнаний 16 фірмовими магнітами, які надійно утримують ваш телефон на автомобільному тримачі. Потужне магнітне поле забезпечує стабільне та швидке бездротове заряджання без перешкод. Спеціально розроблене для використання в автомобілі, воно забезпечує безпечнішу та ефективнішу роботу, надійно фіксуючи телефон навіть на нерівних дорогах або на високих швидкостях.
Обертання на 360°, гнучкість і практичність: легко перемикайтеся між портретною й альбомною орієнтацією, регулюючи кут нахилу відповідно до ваших потреб. Конструкція з поворотом на 360° забезпечує оптимальні кути огляду, забезпечуючи безперебійне бездротове заряджання, гарантуючи стабільність і ефективність роботи вашого пристрою.
Артикул C0013N
id max-0090
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 161 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 3 900 ₴











