-6%

Відеореєстратор HOCO DI42 Driving recorder with rear camera (комплект із задньою камерою)
1 650 ₴
1 557 ₴
- В наявності
- Код: 53082
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор HOCO DI42 Driving recorder with rear camera |720p front/480p rear| metal-grey
Відеореєстратор HOCO DI42 — відеореєстратор із камерою заднього огляду та роздільною здатністю 720P!
HOCO DI42 — це відеореєстратор із двома камерами, призначений для запису як передньої, так і задньої ситуації. Моделі з підтримкою ширококутного об'єктива та екраном 4 дюйми забезпечать чітку картину на дорозі.
Основні характеристики:
- Матеріал: цинковий сплав + ABS.
- Розміри: 112×62.5×32 мм, вага: 116 г.
- Процесор: JL5211, сенсори: GC1054 + GCV09.
- Об'єктив із кутом огляду 145°, екран 4 дюйми — чітке зображення.
- Роздільна здатність: передня камера 1280 × 720, задня — 480p.
- Ємність акумулятора: 150 мАч.
- Підтримка мов: китайський ( традиційний і спрощений), англійська, російська, японська, українська.
Функціональні особливості:
- Підтримка карт пам'яті до 32 ГБ.
- Циклічний запис.
- Контроль паркування.
- Запис із уповільненим зніманням.
id up-000011346
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 145 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Поворотний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 116 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 557 ₴










