-5%

Відеореєстратор HOCO DI60 World three-screen simultaneous display driving recorder (wifi version)
1 490 ₴
1 412 ₴
- В наявності
- Код: 53083
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор HOCO DI60 World three-screen simultaneous display driving recorder (wifi version) |720p front/480p rear/480p inner|
HOCO DI60 -це відеореєстратор з трьома камерами, що забезпечують одночасний запис передньої, задньої і внутрішньої обстановки. Цей компактний прилад ідеально підходить для створення безпечної ситуації на дорозі з широким кутом огляду.
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS.
- Розмір: 105×48×39,5 мм, вага: 69 р.
- Процесор: Jianrong 3291, сенсори: GC1084 + GC309 + GCV09.
- Екран: 2 дюйми.
- Об'єктив: кутовий об'єктив 145°.
- Дозвіл: 1280×720.
- Ємність акумулятора: 150 мАг.
- Підтримка мов: китайська (традиційна і спрощена), англійська, російська, японська, українська.
Функціональні особливості:
- Підтримка карт пам'яті до 128 ГБ.
- Циклічний запис.
- Контроль паркування.
- Запис з сповільненою зйомкою.
- Відображення зображення при русі заднім ходом.
id up-000011347
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 3 |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 145 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Вага | 69 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴











