
Чохол книжка iPad 10.2 (7 gen) iPad Air 2019 (3 gen) iPad Pro 10.5 Smart Case кейс обкладинка червоний
492 ₴
422 ₴
- В наявності
- Код: 77756
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Чохол IPad Air 3 2019 Pro 10.5 Smart Case книжка обкладинка
Матеріали, з яких виготовлений чохол OEM Smart Case - eвирізняються своєю легкістю та практичністю у використанні. Накладка з міцного TPU має спеціальне внутрішнє покриття софт тач , завдяки чому забезпечує високу амортизацію у разі падінь або ударів. Також у ній передбачені необхідні вирізи під весь функціонал, а кнопки керування захищені від зносу та подряпин додатковими накладками.
Сумісність
- iPad 10.2 2019 (7 покоління)
- iPad Air (2019) (3 покоління)
- iPad Pro 10.5"
iPad 10.2 (2019) (7 покоління)
iPad Air 3 (2019) (3 покоління)
Мають абсолютно однакові розміри - 250,6 x 174,1 x 7,5 мм
Матеріал TPU, Силікон, Екошкіра
Тип обкладинки, чохол-книжка, Чохол-підставка
Вага товару з упаковкою 0.35 кг
id mm-2000001061855 - 2000001131596
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 250.6 мм |
| Ширина пристрою | 174.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Apple iPad Air (3rd gen), Apple iPad Pro 10.5, Apple iPad (7th gen) |
- Ціна: 422 ₴





