
Відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A410 + RC21 камера - комплект
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 53131
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A410+RC21 камера
Двоканальний запис
1440P з HDR
Супернічне бачення
Вбудований GPS
Виявлення зіткнень G-сенсором
Справжня роздільна здатність 2,5K — без масштабування та зайвих хитрощів — забезпечує чітке зображення номерних знаків, дорожніх знаків та інших важливих деталей. Камера завжди готова надати докази, коли вони вам найбільше потрібні
Роздільна здатність відео 2560*1440 пікселів
Частота кадрів 30 кадрів/с
Поле зору 125°
Задня камера (70mai RC21) 1920*1080P
Частота кадрів 25 кадрів/с
Поле зору 130°
У поєднанні із задньою камерою RC21* з роздільною здатністю 1080P, A410 фіксує як передній, так і задній вид, надійно фіксуючи критичні події, від різких гальм попереду до неочікуваних зіткнень ззаду, щоб забезпечити чіткі докази та додатковий захист на дорозі.
Якщо трапляється інцидент, A410 зберігає відеозаписи до 3 хвилин* до та 30 секунд після зіткнення. Зафіксований кліп допомагає вам впевнено відтворити те, що сталося.
Коли ваш автомобіль припаркований, відеореєстратор автоматично записує 30-секундне відео після виявлення зіткнення, зберігаючи важливі докази для таких справ, як страхові випадки або вирішення спорів, навіть коли вас немає поруч.
Вбудований GPS
Реєструє маршрути, швидкість та місцезнаходження з високою точністю за допомогою чотирьох супутникових систем — GPS, Galileo, GLONASS та QZSS — ідеально підходить для подорожей, відстеження пробігу та перевірки аварій. Легко переглядайте дані за допомогою застосунку 70mai.
Контроль додатків
Використовуйте додаток 70mai для попереднього перегляду та завантаження відеоматеріалів або налаштування параметрів у режимі реального часу — лише одним дотиком.
Ультракомпактний, безперешкодний огляд
Насолоджуйтесь легким керуванням завдяки вбудованому 2-дюймовому екрану та інтуїтивно зрозумілим кнопкам — і все це в компактному корпусі, який не заважатиме огляду під час керування автомобілем.
Підтримка пам'яті до 256 ГБ
Більше
місця для найважливішого. A410 підтримує карти microSD* об’ємом до 256 ГБ, що дозволяє збільшити час запису та зменшує ризик перезапису важливих відео.
Задня камера в комплекті !
Артикул A410 + RC21
id pyl-0385
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 125 град. |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 640×350 |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Висота | 37.9 мм |
- Ціна: 4 800 ₴











