-2%

Зовнішній акб + бездротове ЗУ HOCO Q10 Transparent discovery edition magnetic fast charge power bank 5000mah
1 307 ₴
1 283 ₴
- В наявності
- Код: 125038
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павер банк магнітний HOCO Transparent discovery edition magnetic fast charge power bank Q10 5000mah 20W білий
Бренд: HOCO
Дод. роз'єми: Type-c
Ємність: 5000mAh
Зарядка за технологією QI: Є
Кабель в комплекті: Type-c
Колір: білий
Показник заряду: LED індикатор
Потужність (W): 20W
Сила струму (а): 3.0A
Швидка зарядка QC / PD: Є
Артикул виробника: 6931474775948
id up-000009112
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, З підставкою, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 5000mAh |
| Клас якості | оригінал |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
| Зарядка за технологією QI | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴



