
Зарядний адаптер - комплект блок і кабель HOCO C113A Awesome Type-C to Type-C 2 порти 1USB + 1Type-C 65W
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 125208
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
HOCO Awesome C113A – це високопотужний адаптер для зарядки, який забезпечує швидку та ефективну зарядку різних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети.
Основні характеристики:
✔ Матеріал: Вогнестійкий PC
✔ Вихідна потужність:
Type-C: 65W (PD/PPS/QC/FCP/AFC)
USB-A: 18W (QC/FCP/AFC)
Type-C + USB-A: 45W + 18W
✔ Штекер: Європейський стандарт (EU)
✔ Розміри: 87 × 50 × 28 мм ✔ Вага: 80 г
✔Кабель в комплекті: Type-C to Type-C
HOCO Awesome C113A – це відмінний вибір для тих, хто шукає універсальний зарядний пристрій з високою потужністю та швидкою зарядкою!
Артикул виробника: 6931474790927
id up-000009983
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас якості | оригінал |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| USB для зарядки | 1USB |
| Потужність (W) | 65W |
| Показник заряду | Без показника |
| Кабель в комплекті | Type-C to Type-C |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



