
Камера відеоспостереження Imou Bullet 2C K3CP-5H0WY 5MP
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 53144
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера IMOU Bullet 2С 5МП Wi-Fi (IPC-K3CP 5H0WY) (2.8 мм)
IMOU Bullet 2С (IPC-K3CP 5H0WY) — сучасна IP-камера відеоспостереження з роздільною здатністю записування 5мегапікселя, під'єднанням через Wi-Fi або Ethernet, вбудованим мікрофоном, класом захисту IP67, а також слотом для microSD-карт.
Камера Imou Bullet 2С може використовуватися автономно або в складі систем IP відеоспостереження, під'єднуватися до мережевих (NVR) і гібридних (XVR) відеореєстраторів Dahua за допомогою локальної мережі. Камера забезпечує віддалений візуальний контроль, транслює відеопотік на смартфон користувача, а також зберігає записи в архів на SD-карту. Для керування камерою за допомогою смартфона використовується програма ImouLife, доступна для безплатного завантаження з Play Market і Apple Store.
Камера має всепогодний дизайн зі ступенем захисту IP67 і призначена для встановлення зовні приміщень, як-от будинок, офіс, магазин, склад. Діапазон робочих температур становить від -30 °C до +60 °C. Корпус циліндричного форм-фактора, виготовлений із металу.
Камера призначена для встановлення на стелю або стіну за допомогою комплектного кронштейна.
Серія IP-відеокамер Dahua Consumer — це нове покоління камер відеоспостереження, розроблені спеціально під кінцевого споживача. Вони прості в настроюванні, під'єднанні й подальшому використанні, а за параметрами практично не поступаються професійній серії камер відеоспостереження. Головною їхньою особливістю, можна назвати їхню можливість роботи без відеореєстратора (NVR). Такі камери можуть працювати через мобільну та десктопну програму IMOU, з можливістю записування відеоархіву в хмарне сховище, тієї ж програми (платна послуга). Вони не мають свого WEB-інтерфейса.
Камера має ширококутний об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм, що дає кут огляду 120°. Пристрій має режим «день-ніч» — за слабкої освітленості переходить у нічний режим і автоматично вмикається вбудована інфрачервона підсвітка дальністю 30 метрів. Вбудований мікрофон дає змогу записувати голоси та звуки.
Під'єднання камери може відбуватися до бездротової Wi-Fi мережі або за допомогою Ethernet кабелю до роутера. Живлення камери здійснюється від блока живлення 12 В (йде в комплекті).
Є можливість переглядати відео онлайн за допомогою смартфона, планшета або ноутбука з будь-якої точки світу, де є Internet. Для перегляду відео зі смартфона використовується фірмовий безплатний застосунок ImouLife, доступний для iOS/Android.
Слот для microSD-карт дає змогу камері записувати відеоролики та зберігати архів автономно. Підтримуються карти до 256 ГБ, цього вистачить на кілька днів відеознімання (тривалість залежить від параметрів запису). Для резервного зберігання записаних роликів ви можете використовувати фірмовий хмарний сервіс Imou (періменева оплата), або використовувати хмару сторонніх виробників.
Інтерфейс мобільного застосунка IMOU досить простий і зрозумілий у використанні. У ньому підтримується російська мова. На головний екран програми виведені найнеобхідніші кнопки керування: запис, знімок, активація мікрофона та динаміка, відтворити в повному екрані, а також настроювання камери та програми.
Артикул K3CP-5H0WY
id reu-0022
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 120 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 147.7 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 250 ₴







