
Портативний накопичувач SSD USB Type-C Samsung T5 EVO 8 TB (MU-PH8T0S)
34 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77779
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач портативний Samsung T5 EVO 8 TB (MU-PH8T0S)
Незалежно від задач
Життя пропонує вам безліч можливостей. З універсальним портативним твердотільним накопичувачем T5 EVO ви зможете не відставати від життя, коли працюватимете, творитимете, вчитися, гратися або шукати натхнення. Він пропонує приголомшливу продуктивність, захист даних і ємність 8 ТБ.
Повний уперед
Завдяки швидкості послідовного читання й запису до 460 МБ/с T5 EVO може обробляти великі файли, забезпечуючи вищу та стабільнішу продуктивність, порівнюючи з зовнішніми жорсткими дисками. Він створений для того, щоб ви завжди були на висоті.
Зберігайте великі файли
Завдяки обсягу пам'яті 8 ТБ T5 EVO підходить для широкого спектра застосунків. Працюєте ви, чи творите, вчіться, граєте чи створюєте резервні копії — портативний SSD-накопичувач має відповідний розмір для ваших потреб.
Терморегулювання
Безпечне використання без перегрівання. Удосконалена система терморегулювання T5 EVO використовує технологію Dynamic Thermal Guard. Завдяки їй T5 EVO не нагрівається до дискомфорту та зберігає оптимальну робочу температуру навіть за інтенсивного використання. Адже ваша безпека — головний пріоритет.
Широка сумісність
Хай який пристрій ви використовуватимете, T5 EVO забезпечує зв'язок. Він працює з комп'ютерами Mac, PC, ноутбуками, смартфонами та планшетами на базі Android. Воно також сумісне з ігровими консолями. Вирішіть, коли та де ви хочете використовувати T5 EVO.
Бренд: Samsung
Тип: SSD накопичувач портативний, зовнішній
Об'єм, ГБ: 8000
Інтерфейс: USB Type-C
Тип флеш-пам'яті NAND: 3D QLC
Контролер: Samsung Metis
Підтримка TRIM: є
Серія: T5 EVO
Фізичні параметри
Розміри, мм: 40 x 95 x 17
Маса, г: 102
Швидкодія і надійність
Максимальна швидкість читання, МБ/с: 460
Максимальна швидкість запису, МБ/с: 460
Підтрика: функція Intelligent TurboWrite, 256-бітове апаратне шифрування AES
Артикул MU-PH8T0S
id yul-261125 enig-0006
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 460 Мб/сек |
| Швидкість запису | 460 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 102 г |
- Ціна: 34 900 ₴










