-6%

Відеосвітло Ulanzi Vijim Bi-color Led Light (UV-2481 VL200)
2 106 ₴
1 983 ₴
- В наявності
- Код: 127050
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке, компактне двоканальне відеосвітло зі знімним силіконовим фільтром, обладнане 200 світлодіодами з індексом передачі кольору CRI 90+, одна половина з яких відповідає температурі 2500К, а інша 9000К. Плавне регулювання між двома каналами дозволяє домогтися будь-якої температури світла в
зазначеному діапазоні. OLED ЕКРАННа задній частині лампи Ulanzi VL200 розташований OLED екран на який виводиться вся необхідна інформація: яскравість в процентах, температура світла в Кельвінах, заряд акумулятора. АКУМУЛЯТОРАкумулятор великої ємності 5000мАч підтримує силу струму зарядки 2А через порт Туре-С і надає живлення на 2 години при максимальній яскравості або на 15 годин при мінімальній.
Артикул виробника: 2481
id ksm-15468
Артикул виробника: 2481
id ksm-15468
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5000 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Вага | 182 г |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість діодів | 200 |
| Мoдель | Vijim Bi-color Led Light |
| Потужність зарядки | 2 W |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип лампи | LED панелі |
| Час заряджання | До 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983 ₴




