
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) 10. 5W чорний
203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127086
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) Black ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, пауербанків та іншого. Комплект постачається з кабелем BX17 з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad. Підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів. Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику та полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети. Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2. 1А;
− Виконано з якісного ABS-пластику та стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Артикул виробника: 6931474702128
id ksm-1484
Артикул виробника: 6931474702128
id ksm-1484
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴




