-6%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA21A Long journey single port QC3. 0 charger set(Type-C) 18W білий
267 ₴
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127087
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOROFONE BA21A Long journey — мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3. 0/QC2. 0, FCP, AFC. Зарядний пристрій продається в комплекті з кабелем USB Type-C. BA21A Long journey забезпечує вихідний струм 3A / 2A / 1. 5A та має вихідну потужність 18 Вт, що дозволяє підтримувати стандарти QC3. 0/PD і, відповідно, значно швидше заряджати сумісні пристрої. Вбудований смарт-чип автоматично ідентифікує підключений пристрій та обирає необхідну потужність й силу вихідного струму. Це робить зарядку безпечною та не шкодить батареї вашого смартфону чи будь-якого іншого ґаджета. Кабель USB Type-C, що постачається в комплекті, дозволить заряджати будь-які ґаджети з відповідним вхідним роз'ємом. Проте ви можете використовувати з BOROFONE BA21A Long journey будь-який інший кабель та заряджати більшість сучасних пристроїв, для яких рекомендована сила струму від 1. 5 до 3А, а також достатньою є потужність 18 Вт. 1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0. 5A.
2. Вихід: 3,6 В-6,5 В/3 А, 6,6 В-9 В/2 А, 9,1 В-12 В/1,5 А, 18 Вт.
3. Вилка стандарту EU.
4. Матеріал: вогнетривкий корпус з ABS-пластику.
5. Захист від перегрівання та короткого замикання.
6. Розміри: 87 * 41 * 26 мм, вага: 40 грамів.
7. Підтримка швидкої зарядки QC3. 0/QC2. 0, швидкої зарядки Huawei FCP, швидкої зарядки Samsung AFC тощо.
8. Комплект з кабелем BX17 USB Type-C, довжина 1 метр.
Артикул виробника: 6931474702487
id ksm-13469
Артикул виробника: 6931474702487
id ksm-13469
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BA21A Long journey |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




