
Адаптер на 2 виходи - Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious dual port charger 12W білий
307 ₴
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127107
- +380 (67) 249-48-482ий номер
HOCO C73A Glorious dual port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В. Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
− мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− максимальна сила струму: 2. 4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Артикул виробника: 6931474712912
id ksm-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 г |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вихід | 2.4 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
- Ціна: 199 ₴




