-19%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72A Glorious single port charger set(Micro) 10. 5W білий
440 ₴
355 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127108
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C72A Glorious single port charger set(Micro) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Micro-USB. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших. Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінного кабелю у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети. Особливості:− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2. 1А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Артикул виробника: 6931474713001
id ksm-14542
Артикул виробника: 6931474713001
id ksm-14542
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C72A Glorious |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴




