
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C73A Glorious dual port charger set(Type-C) 12W білий
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127111
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
HOCO C73A Glorious dual port charger set(Type-C) White ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Type-C. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В. Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним. Особливості:− мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− в комплект входить кабель USB – Type-C;
− максимальна сила струму: 2. 4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Артикул виробника: 6931474713070
id ksm-16485
Артикул виробника: 6931474713070
id ksm-16485
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




