
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA36A High speed single port QC3. 0 charger set18W чорний
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127115
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
BOROFONE BA36A — мережевий зарядний пристрій, що підтримує функцію швидкої зарядки — Quick Charge 3. 0, має вихідну потужність 18 Вт. Це забезпечить швидку зарядку вашого ґаджета.
Сумісний з смартфонами, планшетами, електронними книгами тощо. Підійде для зарядки будь-якого ґаджета, при наявності кабелю відповідного роз'єму. Постачається без кабелю.
Легкий та компактний зарядний пристрій, виготовлений з якісного та міцного пластику, захищений від перепадів напруги та перегріву. 1. Вхід: 240V, 50/60Hz, 0. 5A.
2. Вихідна потужність: 3. 6V – 6. 5V / 3A, 6. 6V – 9V / 2A, 9. 1V – 12V / 1. 5A, 18W.
3. Розміри: 66 х 45 х 29 мм, вага 43 грами.
4. Виделка EU.
5. Матеріал: ABS + PC.
6. Підтримка швидкого заряджання QC3. 0 / QC2. 0, швидка зарядка Huawei FCP, швидка зарядка Samsung AFC та інших смартфонів, які підтримують Quick Charge 3. 0.
Артикул виробника: 6931474715968
id ksm-15762
Артикул виробника: 6931474715968
id ksm-15762
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 р |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BA36A High |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴




