-6%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3. 0 charger 18W чорний
301 ₴
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127117
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3. 0 charger Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та для того, щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В цій моделі є ідеальне співвідношення параметрів сили струму і напруги, що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн , зовнішній корпус виготовлений з ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату , які стійкі до високих температур та зовнішніх пошкоджень . Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В . Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним. Особливості:− ABS+PC ─ вогнестійкі, міцні та довговічні матеріали.
− Максимальна сила струму: 3 А;
− Максимальна потужність: 18W;
− Підтримка швидкої зарядки QC;
− Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
Артикул виробника: 6931474716255
id ksm-25285
Артикул виробника: 6931474716255
id ksm-25285
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C12Q Smart |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴




