
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C81A Asombroso single port charger set(Micro) 10. 5W білий
207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127125
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бренд Hoco — це один із провідних виробників аксесуарів для мобільних пристроїв у всьому світі, товари якого знаходять свого покупця у будь-якому магазині. Багаторівнева система захисту аксесуара дозволить уникнути негативних наслідків від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Сила струму складає 2,1 А. Модель виконана в сучасному дизайні, має невеликі розміри та вагу.
Деталі корпусу виготовлені з міцного, вогнетривкого полікарбонату, що забезпечує додаткову безпеку та робить тактильні відчуття власника аксесуара дуже приємними.
Адаптер оснащений одним USB-входом, для зручності використання виробник розмістив його у торці пристрою.
Універсальний USB-порт сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-які гаджети.
Артикул виробника: 6931474727954
id ksm-22019
Артикул виробника: 6931474727954
id ksm-22019
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C81A Asombros |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴




