Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger White — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів. Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею. Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами PPS, QC 3. 0/2. 0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W.
Артикул виробника: 6931474760067
id ksm-12692
Артикул виробника: 6931474760067
id ksm-12692
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N22 Jetta |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴





