
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C98A Proton single port QC3.0 charger set Type-C білий
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127190
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Hoco C98A виконаний в ультрасучасному дизайні та відрізняється ергономічною конструкцією.
Він не займе багато місця в сумці і може заряджати сумісні моделі смартфонів у прискореному режимі з вихідною потужністю до 18 Вт завдяки підтримці стандарту швидкої зарядки QC3. 0/QC2.0 тощо.
ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Hoco C98A схожий на звичайні зарядки, які кладуть у коробку до смартфона. Вихідний роз'єм: USB та Type-C. Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
НАДІЙНІСТЬ
Вбудований захист від стрибків напруги та короткого замикання, захист від перегріву та перевантажень, а також використання пожежобезпечних матеріалів роблять використання цього аксесуара безпечним і забезпечують високу стабільність роботи.
ПЕРЕВАГИ:
− Вилка європейського стандарту.
− Підтримка QC3.0/QC2.0.
− За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої.
− Цей зарядний пристрій має 1 порт USB.
− Стильний дизайн.
− Якісні матеріали.
Артикул виробника: 6931474766878
id ksm-23291
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 г |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | USB Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Мoдель | C98A charger set(Type-C) |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вихід | 2 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
- Ціна: 288 ₴




