
Мережевий зарядний пристрій HOCO C101A single port PD20W charger 1 порт біло блакитний
321 ₴
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127197
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Найчастіше в комплекті з планшетом або іншим девайсом, який відновлює заряд за допомогою особливого ЗП, поставляється мережевий адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, зарядний блок може загубитися і вам буде необхідна нова "зарядка".
ЗП Hoco C101A Single Port PD20W — це блок живлення для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти робочі параметри акумулятора і заповнення заряду за мінімальний час. У разі необхідності його можна застосовувати і для інших приладів, головне — звертайте увагу на сумісність роз'ємів і потужність енергії.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИКИ
З джерелом енергії точно не виникне складнощів, потужність
ЗП Hoco C101A Single Port PD20W становить 20W. Разом з загальною силою струму 3000 mA (3A) це надає максимально швидку зарядку вашого смартфона.
ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Hoco C101A Single Port PD20W — це зарядний пристрій з 1 USB-C портом, підключити кабель і почати заповнення заряду можна дуже швидко.
Основні деталі комплектації і конструкції представленої моделі — це зарядний блок технологія швидкої зарядки, адаптер (без кабелю), адаптер з USB-C (Type-C) портом
Артикул виробника: 6931474769374
id ksm-50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Мoдель | C101A |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихід | 1.67 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
- Ціна: 300 ₴




