
Мережевий зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3. 0 charger білий
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127211
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3. 0 charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона. Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Модель підтримує PD3. 0, QC3. 0/QC2. 0, Huawei FCP, Samsung AFC та інші технології швидкого заряджання. Загальна сила струму становить 3. 1 A, потужність – 18 Вт. Корпус пристрою виконаний у класичній формі, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату. Адаптер оснащений одним роз'ємом Type-C і одним портом USB, завдяки чому він здатний заряджати два гаджети одночасно. Розташування роз'ємів зверху в торці вносить додатковий комфорт у щоденну експлуатацію.
Артикул виробника: 6931474779885
id ksm-19310
Артикул виробника: 6931474779885
id ksm-19310
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C80A Plus Rapido |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴




