
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C104A Stage single port PD20W charger set (Type-C to Type-C) (EU) білий
344 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127224
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій HOCO C104A Stage single port PD20W charger set (Type-C to Type-C) (EU) White — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання. ОСОБЛИВОСТІ:− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
− Компактні розміри та невелика вага.
− Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
− Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 20W.
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3. 0, FCP, AFC, PPS.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
− Комплектується кабелем Type-C — Type-C завдовжки 1 метр. Зарядний пристрій Hoco C104A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
Артикул виробника: 6931474782915
id ksm-7452
Артикул виробника: 6931474782915
id ksm-7452
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C104A Stage |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴




