
Мережевий зарядний пристрій HOCO N28 Founder PD20W+QC3. 0 charger чорний
405 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127230
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій HOCO N28 Founder PD20W+QC3. 0 — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших електронних гаджетів. Цей пристрій має роз’єм USB-A (максимальна потужність 18 W) і Type-C (максимальна потужність 20 W), що робить його багатофункціональним і універсальним помічником. Перевагою цього зарядного пристрою є можливість одночасної зарядки двох гаджетів: це дозволяє максимізувати його використання, особливо якщо ви володієте кількома пристроями, що потребують заряджання. ОСОБЛИВОСТІ МЕРЕЖЕВОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ:− Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
− Оснащений двома різними виходами, що дозволяє швидко заряджати різноманітні пристрої.
− Підтримує швидке заряджання, що дозволяє скоротити час, необхідний для повної зарядки ваших пристроїв.
− Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
− Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перепадів напруги і короткого замикання.
Артикул виробника: 6931474783509
id ksm-20454
Артикул виробника: 6931474783509
id ksm-20454
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N28 Founder |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴




