
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO N28 Founder PD20W+QC3. 0 charger set(C to iP) білий
436 ₴
- В наявності
- Код: 127232
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N28 Founder PD20W+QC3. 0 з кабелем Type-C to Lightning — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших електронних гаджетів. Цей пристрій має роз’єм USB-A (максимальна потужність 18 W) і Type-C (максимальна потужність 20 W), що робить його багатофункціональним і універсальним помічником. Перевагою цього зарядного пристрою є можливість одночасної зарядки двох гаджетів: це дозволяє максимізувати його використання, особливо якщо ви володієте кількома пристроями, що потребують заряджання. У комплекті поставки є кабель, який дозволить відразу приступити до зарядки гаджетів з інтерфейсом iP. Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N28 Founder PD20W+QC3. 0 з кабелем Type-C to Lightning:1. Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
2. Оснащений двома різними виходами, що дозволяє швидко заряджати різноманітні пристрої.
3. Підтримує швидке заряджання, що дозволяє скоротити час, необхідний для повної зарядки ваших пристроїв.
4. Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
5. Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перепадів напруги і короткого замикання.
6. Міцний та надійний кабель довжиною 1 м для швидкої та ефективної зарядки пристроїв з інтерфейсом iP.
Артикул виробника: 6931474783530
id ksm-6184
Артикул виробника: 6931474783530
id ksm-6184
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N28 Founder |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴




