-4%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C106A Leisure single port charger 10,5W білий
167 ₴
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127235
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C106A Leisure single port charger set(iP) White — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом USB-A.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C106A Leisure має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю. Особливості:− вихідна напруга / сила струму: 5 V / 2. 1 A Макс;
− матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC;
− декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги;
− підійде для зарядки пристроїв з з різними роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів;
− чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
Артикул виробника: 6931474783882
id ksm-18652
Артикул виробника: 6931474783882
id ksm-18652
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C106A Leisure |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




