
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) білий
410 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127294
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) White з роз'ємами 2 х USB-A і Type-C, кабелем USB-C — Lightning та технологією QC і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети. При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму. Максимальна потужність дорівнює 20W. Даний мережевий зарядний пристрій від Borofone рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів. Зарядний пристрій Borofone BA70A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
Артикул виробника: 6941991101410
id ksm-32140
Артикул виробника: 6941991101410
id ksm-32140
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 г |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA70A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴




