
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3. 0 charger set(C to C) білий
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127333
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3. 0 charger set(C to C) White — мережевий зарядний пристрій, що має два виходи (USB-A та Type-C), підтримує стандарт швидкої зарядки PD20W+QC3. 0 та має Type-C to Type-C кабель в комплекті. МЗП BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3. 0 charger set(C to C) White видає 20 Вт потужності через Type-C вихід, та 18 Вт через USB. Вбудований смарт-чип автоматично підбере необхідну потужність для підключеного ґаджета, що робить зарядку безпечною для всіх сумісних пристроїв. BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3. 0 charger set(C to C) White виготовлений з вогнестійкого пластику та має надійну збірку. Тому ви зможете тривалий час користуватись зарядкою без зайвих турбот. А наявність двох виходів дозволяє заряджати одночасно та швидко 2 ґаджети.
Артикул виробника: 6941991113864
id ksm-32320
Артикул виробника: 6941991113864
id ksm-32320
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 г |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | BAS44A Potential |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




