
Мережевий зарядний пристрійBOROFONE BA97A Ilustre single-port PD30W charger with digital display set (C to iP)
302 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127390
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA97A Ilustre single-port PD30W charger with digital display set (C to iP) (EU) Black — це компактний і потужний зарядний пристрій із одним портом USB Type-C, і комплектним кабелем Type-C to Lightning, що підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery (PD) потужністю до 30 W. Вбудований цифровий дисплей дозволяє відстежувати поточну потужність зарядки, забезпечуючи додаткову зручність у використанні. ОСОБЛИВОСТІПідтримка PD 30W дозволяє заряджати iPhone 8 та новіші моделі до 50% усього за 30 хвилин. Підходить для смартфонів, планшетів, смарт-годинників, навушників та інших пристроїв із підтримкою PD. Легкий, зручний для транспортування, ідеально підходить для подорожей. Вбудовані захисти від перенапруги, перегріву, перевантаження та короткого замикання для збереження ваших пристроїв. BOROFONE BA97A Ilustre single-port PD30W charger with digital display set (C to iP) (EU) Black — це сучасний, потужний та безпечний зарядний пристрій, який забезпечить швидке заряджання всіх ваших гаджетів із комфортом та зручністю. ПЕРЕВАГИЕфективна зарядка, яка економить час. Ергономічний дизайн, зручний для транспортування. Надійність і безпечна робота завдяки вбудованим системам захисту. Цей пристрій ідеально підходить для швидкої зарядки сучасних гаджетів вдома, в офісі чи під час подорожей. Оптимально підходить для швидкої зарядки пристроїв Apple, Android і будь-яких інших гаджетів із підтримкою PD.
Артикул виробника: 6941991120497
id ksm-5047
Артикул виробника: 6941991120497
id ksm-5047
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BA97A Ilustre |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴




