
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS11A Ocean single port charger set(iP) чорний
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127413
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
HOCO CS11A Ocean single port charger set(iP) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Lightning довжиною 1 м. Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу. Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
Артикул виробника: 6942007603560
id ksm-32987
Артикул виробника: 6942007603560
id ksm-32987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴




