-8%

Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder чорний
445 ₴
409 ₴
- В наявності
- Код: 127419
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black розкладається в штатив з підвищеною стійкістю, а тому ідеально підходить для проведення прямих ефірів. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4. 2;
− максимальна довжина: 98 см;
− розмір у складеному вигляді: 32 х 50 х 190 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4. 5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів;
− матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь. ЗРУЧНИЙ МОНОПІДРозсувна селфі-палиця з максимальною висотою 98 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K20 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку. ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІМонопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K20 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
Артикул виробника: 6942007604116
id ksm-14220
Артикул виробника: 6942007604116
id ksm-14220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 70 mAh |
| Вага | 176 г |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + нержавіюча сталь |
| Мoдель | K20 |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна довжина — 98см, пульт дистанційного керування |
| Розміри | 32×50×190 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 62 – 90 мм |
| Тип кріплення | Затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴




