
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS21A Rich single port QC3. 0 charger set(Micro)(EU) чорний
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127436
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережний зарядний пристрій Hoco CS21A — це надійний адаптер, створений для швидкого та ефективного заряджання портативних гаджетів. Модель реалізована в унікальному дизайні із заокругленими ребрами та незвичайною хвилястою текстурою, яка не лише підкреслює її привабливий зовнішній вигляд, а й запобігатиме ковзанню пальців. Завдяки компактним розмірам, його зручно можна брати з собою, наприклад, на роботу в офіс або в поїздки. Корпус HOCO CS21A виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що у поєднанні з якісними електронними компонентами гарантує безпечний процес заряджання та тривалий термін служби. На його нижньому торці розташована нікельована вилка європейського стандарту. Діапазон вхідної напруги складає 100-240V. На верхній панелі знаходиться роз'єм USB, потужність якого може досягати 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1. 5A). Швидке заряджання сумісних смартфонів, планшетів та інших гаджетів забезпечується підтримкою протоколів QC3. 0, FCP та AFC. Модель оснащена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання та стрибків напруги. Адаптер комплектується кабелем USB — Micro-USB довжиною 1 метр, який виконаний в одному з ним стилі.
Артикул виробника: 6942007609890
id ksm-8161
Артикул виробника: 6942007609890
id ksm-8161
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 г |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | CS21A Rich |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴




