-10%

Екшн камера HOCO DV100 sports camera чорний
1 341 ₴
1 208 ₴
- В наявності
- Код: 127462
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екшн-камера Hoco DV100 — це надійний і функціональний пристрій, створений для любителів активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Вона допоможе з легкістю зафіксувати на фото і відео навіть найдинамічніші сцени в будь-яких умовах. Модель привертає увагу стильним дизайном, компактними розмірами і невеликою вагою, що дорівнює всього 50 грамам. Завдяки практичній конструкції та широкій комплектації вона може встановлюватися на горизонтальній поверхні, кріпитися на шолом, кермо мотоцикла або велосипеда, занурюватися у воду в спеціальному кейсі на глибину до 30 метрів.
Ударостійкий корпус камери виготовлено з міцної комбінації пластику та нержавіючої сталі; виконано в класичній формі з оригінальними текстурованими панелями. На передній панелі розташовані функціональна кнопка та об’єктив, а на задній — HD IPS-дисплей з діагоналлю 2 дюйми та роздільною здатністю 320 × 240 пікселів. Пристрій оснащений чутливим мікрофоном, слотом для TF-карти пам’яті об’ємом до 64 GB, модулем Wi-Fi для доступу до мережі інтернет і управління контентом зі смартфона через спеціалізований додаток. Також камера має знімний акумулятор ємністю 900 mAh і роз’єм Type-C для його зарядки. За високу продуктивність і обробку відео відповідає основна схема GP2247, а за деталізовану зйомку фото і відео — сучасний сенсор GC1054 (100W пікселів). Запис відео здійснюється у форматі AVI з частотою кадрів 30fps і максимальною роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів (також доступна роздільна здатність 1440 × 1080, 1280 × 720, 848 × 480 і 640 × 480 пікселів за тієї ж частоти кадрів). Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс підтримує роботу 22 мовами, зокрема й українською. Екшн-камера комплектується інструкцією, водонепроникним чохлом, кабелем Type-C, акумулятором, набором кріплень, липучок і ремінців.
Артикул виробника: 6942007616799
id ksm-19740
Артикул виробника: 6942007616799
id ksm-19740
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 900 mAh Ah |
| Інтерфейс | Wi-Fi 2.4 ГГц |
| Вага | 50 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дисплей | 2" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду | 150° |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 × 1080) |
| Матеріал | Неіржавна сталь + пластик |
| Мoдель | DV100 |
| Особливості | Керування зі смартфона |
| Підтримка карти пам'яті | До 64GB |
| Розміри | 59.2 × 41.2 × 29.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴




