
Мережевий зарядний пристрій HOCO N40 Mighty single port PD20W charger чорний
346 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127463
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N40 Mighty PD20W — це високоефективне та надійне рішення для заряджання ваших гаджетів. Цей пристрій має роз’єм Type-C (максимальна потужність становить 20 W), що робить його універсальним помічником. Адаптер чудово поєднує в собі елегантний дизайн і передові технології, щоб забезпечити високу ефективність зарядки вашого пристрою. Особливості мережевого зарядного пристрою HOCO N40 Mighty PD20W:– Виготовлений із вогнестійкого полікарбонату (PC), що гарантує безпеку під час експлуатації.
– Оснащений одним виходом Type-C, що дозволяє швидко заряджати різні пристрої.
– Завдяки підтримці різних протоколів заряджання (PD20W/PPS/QC3. 0/FCP/AFC) він здатний забезпечити максимальну швидкість заряджання без ризику пошкодження акумулятора.
– Легко упакувати та взяти з собою, щоб забезпечити зарядку ваших гаджетів у будь-який час та в будь-якому місці.
– Вбудовані захисні механізми забезпечують захист від перегріву, перевантаження струмом і короткого замикання.
Артикул виробника: 6942007616966
id ksm-6183
Артикул виробника: 6942007616966
id ksm-6183
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N40 Mighty |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴




